Fotoraamat - digiajastu pildialbum.

Fotoraamat

Veel käputäis aastaid tagasi oli fotodega majandamine lihtne. Ostsid filmi, pildistadid, viisid fotolaborisse, kus tehti reeglina 10x15 cm fotod, mis pärast fotoalbumite kiletaskutesse rändasid.

Viimastel aastatel on aga olukord tundmatuseni muutunud. Valdav enamik meist pildistavad digitaalse fotokaameraga. Fotosid saab palju. Vahel isegi nii palju, et neid korrastada ja vaadata ei jõua, rääkimata siis veel fotolaborisse viimisest-saatmisest.

Nii nad siis ootavad kõva- CD- ja DVD-ketaste peal, kuni aeg neist läbi närib. Enamik tavapildistajaist ei teagi, et olenevalt andmekandjast, kirjutajast ja hoiutingimustest kestavad fotod ja muud andmed ühe tavalise CD/DVD peal kõigest 1-10 aastat.

Seega tuleks ilusamad või tähendusrikkamad digipildid kindlasti paberile panna. Aga neid on ju nii palju. Kes neid jõuab sorteerida ja pärast läbi lapata, lahterdada ja märgistada. Pealegi on nendest 10×15 formaadis fotodest juba villand. Õnneks on digifotograafia revolutsioon võimaldanud arengut ka piltide paberkandjale paneku viisis.

Selle arengu esinduslikeim esindaja on fotoraamat: moodne, isikupärane, ilus ja mugav alternatiiv filmiajastu valitsejale, fotoalbumile.

Fotoraamatu eelised tavalise albumi ees

  • Fotoraamat näeb välja nagu päris raamat - soliidne ja elegantne.
  • Võimalik valida erinev fotode paigutus igal raamatu lehel
  • Fotoraamatu lehtedel võivad olla nii suured kui ka väiksemad fotod - täpselt nii nagu Sulle meeldib
  • Fotoraamatust ei saa osad pildid kaduma minna nii nagu kiletaskutega albumite puhul
  • Fotoraamat võtab riiulil vähe ruumi ja kaunistab seda
  • Fotoraamatut on lihtne luua mitmes eksemplaris, et seda siis sõpradele või tervele klassile jagada
Fotoraamatu eelised

Näituse vääriline fotokvaliteet!

Fotoraamatu printimiseks kasutame Noritsu D1005 HR kuivlaboreid. Tegemist on uue tehnoloogiaga, mis on hetkel kasutuses vaid vähestes profifotosid trükkivates laborites. Fotoraamatu pildikvaliteet on parim võimalik - värvid on kirkad ja täpsed, tonaalsus on kontrastne ning joonis terav. Tavaliselt prinditakse selliseid fotosid näituste tarbeks - sina saad nüüd tellida omaenda näituse fotoraamatuna.

Imeilus fotopaber ja tugev köide

Prindime sinu fotod mõnusalt paksule kahepoolsele 210 g/m² erikaaluga Noritsu fotopaberile. Selle pealispind peegeldab õrnalt valgust ning on siidja, pisut teralisena tunduva läikega.

Fotoraamatu lehed köidetakse kaante vahele vaiksulatusmeetodil. Köide on nii tugev, et lehed ei tule kaante küljest ka tugeva rebimise korral. Tugevust lisab veelgi kaante selgmises osa sees peituvad terasest vitsad.

Fotoraamatu minimaalseks lehekülgede arvuks on 10 ja maksimaalseks 60. Kõigile lehtedele saab printida mõlemale poole. Maksimaalne arv pilte ühel leheküljel on neli - seega on ühte fotoraamatusse võimalik lisada maksimaalselt 240 fotot